Soukromý investor, který opravdu půjčí

Soukromý investor, který opravdu půjčí

Tíží vás momentálně finanční situace? Pokud ano, měli byste co nejrychleji efektivně reagovat a snažit se najít poskytovatele půjček, který pouze nemluví do větru, ale nabízí takový produkt, který by vám měl po všech stránkách vyhovovat. V současnosti se nejčastěji ve finančních otázkách nabízejí bankovní domy. Jejich půjčky nemusí být vůbec špatné. Mají pouze jeden jediný háček. Jsou poskytovány jen vysoce bonitním klientům. Pokud mezi ně nepatříte, máte jednoduše smůlu. I tak ale můžete u některého soukromého investora uspět.

Co jsou půjčky od soukromého investora?

Soukromý investor je v podstatě každý subjekt, který není nijak napojen na stát a dokáže půjčit, případně zprostředkovat finanční prostředky. Určitě se vyplatí volit takového soukromého investora, který má jméno. Když nebudete brát v potaz bankovní společnosti, je nutné toto pravidlo opravdu ctít. Nebankovní poskytovatelé totiž mnohdy nemusí hrát férovou hru a nabídnou půjčky s maximální úrokovou sazbou, která dokáže konkrétního dlužníka doslova do písmene zničit!

Výhody půjček od soukromníků

Velkou výhodou půjček od soukromých nebankovních investorů je v každém případě jejich maximální možná dostupnost. Půjčit si mohou zkrátka i osoby, které již mají z hlediska splácení nějaký ten nepříjemný škraloup. Soukromí investoři zpravidla nenahlížejí do registrů dlužníků a snaží se poskytnout hotovost každému člověku, který ji momentálně potřebuje. Všechno je pouze o tom, jak se s konkrétním dlužníkem dokážou domluvit.

Nač si dát pozor?

Hned na počátku ještě před realizací úvěru byste si měli dát pozor na celkovou výši úrokové sazby, která se k úvěru vztahuje. Mnohdy je dokonce vyjádřena i přesnou finanční částkou, což pro vás bude rychlejší a přehlednější. Důležitým ukazatelem je jinak RPSN.

Random Posts

 • 3 Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

  Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou je typ půjčky, která je zařazená do malých půjček. Půjčka je často využívaná v případě, když člověka postihnou nečekané výdaje

 • 53 Rychlá půjčka v insolvenci

  Pojem insolvence je pro většinu z nás velkým strašákem. Není se až tolik čemu divit, jelikož neschopnost dostát svým závazkům je velmi tristní.

 • 98 Podnikejte s Uberem!

  Pokud alespoň trochu sledujete aktuální dění, zcela zřejmě vám v posledních dvou letech neunikla vychytaná služba UBER, propojující cestující a partnerské řidiče

 • Konsolidace půjček nemusí být řešením pro každého Konsolidace půjček pro každého

  Určitě jste někde zaslechli, že máte – li větší množství půjček a nezvládáte splácení, bude pro vás výhodným východiskem konsolidace půjček. To může být pravda,

One thought on “Soukromý investor, který opravdu půjčí

 1. Dobrý den měla bych zájem o půjčku ve výši 150 000. Už jsem vyzkoušela snad všechny nebankovni půjčky a stále nic. Prosím Vás o pomoc.. mám záznam v registru dlužníků jen díky exmanželovi..proto mi nikdo nechce půjčit. Tak se s prosbou obracím na Vás. Budu čekat na Vaši odpověď s pozdravem Lucie Hamouzová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*