Rychlá půjčka

Online inzerce nabídky a poptávky zdarma včetně informaci o financích a diskuze o půjčkách všech typů

Moderní cestovní pojištění AXA Assistance

Vydat se kamkoli na cestu znamená vystavovat se riziku, že se vám nebo vašim blízkým může něco stát. Člověk samozřejmě do cestování s těmito myšlenkami jde, nicméně není jistě od věci pokusit se případné riziko do značné míry eliminovat! Jak? Velmi jednoduše. Prostě se pojistíte u některé spolehlivé společnosti nabízející tento typ produktů. Naším tipem je cestovní pojištění AXA assistance, na které se soustředím mnohem podrobněji v následujících řádcích. Jedná se o produkt, který určitě stojí minimálně za zmínku.

Je cestovní pojištění AXA assistance opravdu výhodné?

Ano, výhod tohoto produktu je poměrně hodně. I proto se na ně soustředíme. Vynikající je kupříkladu zvýhodněná úroková sazba pojistného pro děti. Pokud máte ratolesti a chcete si je pojistit, rozhodně se to vyplatí. Nikdy nevíte, co se jim může stát. Vynikající je zejména výše krytí pojistných výloh, jež jsou s tímto produktem spjaté. Výborný je i fakt, že se můžete poradit v jakékoli pobočce společnosti AXA, jichž má tato společnost po celém světě velké množství.

Asistenční služby na jedničku

Za obrovskou devízu lze u pojišťovny AXA považovat asistenční služby. Jejich náplň je nadstandardní. Asistenční služby jsou jak v češtině, tak i ve slovenštině, takže není problém zjistit si všechny potřebné informace rychle a jednoduše. Pojistka vám dokáže automaticky pokrýt i rizika, jež se vztahují ke sportování a pohybovým aktivitám. Vyšší limit si klidně lze nastavit i při pojištění zavazadel. Tím pádem získáte jistotu při cestování kamkoli po světě.

Co vše pojímá cestovní pojištění AXA assistance

Součástí tohoto cestovního pojištění je spousta zajímavých služeb. Typické je třeba pojištění odpovědnosti za škodu, která se vám může při cestách přihodit. Vynikající je i alternativa pojištění zpoždění letu a mnohé ostatní záležitosti.
TOPlist